Inspirujące spotkanie seniorek z Ostrowca Świętokrzyskiego z przedstawicielami Fundacji Możesz Więcej

W Ostrowcu Świętokrzyskim odbyło się inspirujące spotkanie z seniorkami z terenu naszego miasta. Gośćmi wydarzenia byli przedstawiciele Fundacji Możesz Więcej z Kielc, którzy opowiedzieli o działalności organizacji oraz o projektach, w których mieszkanki Ostrowca Świętokrzyskiego mogą wziąć udział.

Podczas spotkania panowała bardzo serdeczna atmosfera. Nie zabrakło rozmów, pytań oraz wymiany doświadczeń. Uczestniczki miały okazję dowiedzieć się więcej o inicjatywach realizowanych przez fundację, możliwościach włączenia się w działania społeczne, a także o formach aktywnego spędzania czasu, integracji i rozwoju osobistego.

Takie spotkania pokazują, jak ważna jest współpraca oraz tworzenie przestrzeni sprzyjającej aktywności społecznej. Cieszy nas, że mieszkanki Ostrowca Świętokrzyskiego z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem podchodzą do nowych inicjatyw.

Serdecznie dziękujemy Fundacji Możesz Więcej z Kielc za obecność, inspirację oraz motywację do dalszych działań.