Seniorzy z Klubu Seniora Ogrodniczki na warsztatach „Senior OdNowa”
W dniach 29 listopada oraz 13 grudnia 2025 roku seniorzy z Klubu Seniora Ogrodniczki uczestniczyli w dwudniowych warsztatach „Senior OdNowa”. W spotkaniach wzięło udział 20 uczestników, którzy mogli zadbać o siebie zarówno pod względem fizycznym, jak i estetycznym.
Warsztaty obejmowały zajęcia z dietetykiem oraz praktyczne warsztaty fryzjerskie i kosmetyczne. Seniorzy mieli okazję dowiedzieć się, jak dbać o zdrowie i wygląd na co dzień, a także skorzystać z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych i uczesań.
Zajęcia poprowadziła Pani Liliana ze Szkół ZDZ w Ostrowcu Świętokrzyskim, zapewniając uczestnikom fachowe wsparcie oraz praktyczne wskazówki w zakresie pielęgnacji i zdrowego stylu życia.
Wydarzenie odbyło się w ramach projektu „Bądźmy razem – Wymiennikownia pomysłów”, sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wspierania Inicjatyw Obywatelskich NoweFio na lata 2021-2030.
Warsztaty „Senior OdNowa” to doskonały przykład działań wspierających aktywność i integrację seniorów, a także promujących zdrowy styl życia i dbałość o własne samopoczucie i wygląd.















