Członkowie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Krzemienny Krąg”

  1. Andrzej Jabłoński – Gmina Bałtów
  2. Tomasz Mroczek -Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej „Motyw”
  3. Katarzyna Borowska – Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Bałtów „BAŁT”
  4. Wioletta Dąbek – Fundacja Centrum Rozwoju Regionalnego „EDU – BAŁT”,
  5. Beata Walczyk – Stowarzyszenie „DELTA”
  6. Irena Małgorzata Mendyk – Przedsiębiorstwo Społeczne „ALLOZAUR” Sp. z o.o.
  7. Dorota Kiljan – „BAŁTUS” S.C. D. Kiljan,  J. Gierczak
  8. Jarosław Kuba
  9. Robert Burda – Gmina Bodzechów
  10. Konrad Żelazowski – Stowarzyszenie Oświatowe Wsi Bodzechów „Lisiny Bodzechowskie”
  11. Henryka Szczykutowicz – Gminne Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Gminie Bodzechów
  12. Emilia Łupina – Świętokrzyskie Stowarzyszenie Ludzi z Inicjatywą
  13. Zbigniew Tyczyński – Agencja Informacyjna TEZ
  14. Norbert Januchta
  15. Mirosława Byzdra – Gmina Chotcza
  16. Barbara Wronikowska – Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Choteckiej
  17. Aneta Kmieć – Sklep Spożywczo – Przemysłowy Aneta Kmieć
  18. Tomasz Fijoł
  19. Karolina Figura
  20. Justyna Chamera – Miasto i Gmina Ćmielów
  21. Marek Terczak – Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ziemi Ćmielowskiej
  22. Józef Grabowski – Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Boria, Lemierze, Podgórze, Wiktoryn, Wycinka, Ulów
  23. Lidia Dróżdż – Restauracja „GOŚCINA”
  24. Adam Spała – Fabryka Porcelany AS Ćmielów
  25. Paweł Barański
  26. Paweł Gawron – Miasto i Gmina Kunów
  27. Teresa Łucka – Stowarzyszenie „Nietulisko nad Świśliną”
  28. Dorota Pszonak – Stowarzyszenie Ziemi Janickiej „ZGODA”
  29. Barbara Domagała – Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Chocimów
  30. Mirosław Lipiec – Fundacja „Z pokolenia na pokolenie”
  31. Magdalena Cyran – PHP „PRIMEX” Stacja Paliw BP
  32. Grzegorz Płaskociński – PERFECTDOOR Sp. z o.o.
  33. Andrzej Szumliński – Firma Handlowa „ESTON”,
  34. Zofia Farys
  35. Fabian Smaga – Miasto i Gmina Lipsko
  36. Krzysztof Furmanek – Powiat Lipski
  37. Małgorzata Górz – Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Lipskiej “POWIŚLE”
  38. Wioletta Gajewska – Stowarzyszenie “LIPSKIE FORUM KOBIET”
  39. Zbigniew Kopciński – FOTO-VIDEO-STUDIO
  40. Dariusz Soboń – Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „BEDAR”
  41. Alicja Łygan – Restauracja „MARS”
  42. Irena Kościelecka – Bajkowska
  43. Justyna Niedziela – Gawlik – Gmina Rzeczniów
  44. Henryka Kiepas – Stowarzyszenie „SENIOR”
  45. Leszek Feryniec – Ochotnicza Straż Pożarna w Pawliczce
  46. Sławomir Kępczyk – P.H. „MONIKA”
  47. Mariusz Sypuła
  48. Bożena Elżbieta Krajewska – Wróbel
  49. Dorota Wojtas Lorek – Gmina Sienno
  50. Anna Ziętala – Gminny Ośrodek Kultury w Siennie
  51. Alicja Zimak – Towarzystwo Przyjaciół Sienna
  52. Piotr Stępień – P.H.U. „WIŚNIOPOL-PAL-MASZ”
  53. Mirosław Buszkiewicz
  54. Ilona Kalinowska – Gmina Solec nad Wisłą
  55. Jacek Witkowski – Stowarzyszenie Przyjaciół Solca
  56. Grzegorz Adamski – Stowarzyszenie na Rzecz Gminy Solec nad Wisłą „WISŁA”
  57. Michał Kawałek – Stowarzyszenie Przyjaciół Powiśla „KOŁOWRÓT”
  58. Damian Szumlak – Weronika Katarzyna Szumlak „ABC…”
  59. Bartosz Wodecki
  60. Zbigniew Wesołowski – Miasto i Gmina Ostrowic Świętokrzyski
  61. Mateusz Czeremcha – Powiat Ostrowiecki
  62. Daria Zalewska – Klub Przyjaciół Pojazdów Dawnych „SINGIEL”