Członkowie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Krzemienny Krąg”

  1. Agnieszka Kopała – Gmina Bałtów
  2. Tomasz Mroczek – Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej „Motyw”
  3. Katarzyna Borowska – Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Bałtów „BAŁT”
  4. Wioletta Dąbek – Fundacja Centrum Rozwoju Regionalnego „EDU – BAŁT”
  5. Beata Walczyk – Stowarzyszenie „DELTA”
  6. Irena Małgorzata Mendyk – Przedsiębiorstwo Społeczne „ALLOZAUR” Sp. z o.o.
  7. Dorota Kiljan – „BAŁTUS” S.C. D. Kiljan,  J. Gierczak
  8. Jarosław Kuba
  9. Katarzyna Halat – Stowarzyszenie „Przyjazna Gmina Bałtów”
  10. Andrzej Lichocki – Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Szkół Rolniczych w Bałtowie „Pałacowe Wzgórze”
  11. Teresa Piórkowska
  12. Robert Burda – Gmina Bodzechów
  13. Konrad Żelazowski – Stowarzyszenie Oświatowe Wsi Bodzechów „Lisiny Bodzechowskie”
  14. Henryka Staroszczuk – Gminne Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Gminie Bodzechów
  15. Emilia Łupina – Świętokrzyskie Stowarzyszenie Ludzi z Inicjatywą
  16. Zbigniew Tyczyński – Agencja Informacyjna TEZ
  17. Norbert Januchta
  18. Lidia Magierek – Gmina Chotcza
  19. Barbara Wronikowska – Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Choteckiej
  20. Tomasz Fijoł
  21. Karolina Figura
  22. Justyna Chamera
  23. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ziemi Ćmielowskiej
  24. Józef Grabowski – Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Boria, Lemierze, Podgórze, Wiktoryn, Wycinka, Ulów
  25. Lidia Dróżdż – Restauracja „GOŚCINA”
  26. Adam Spała – Fabryka Porcelany AS Ćmielów
  27. Paweł Barański – SKETCH
  28. Robert Sobieraj – RS OPTIMA Robert Sobieraj
  29. Paweł Gawron – Miasto i Gmina Kunów
  30. Teresa Łucka – Stowarzyszenie „Nietulisko nad Świśliną”
  31. Dorota Pszonak – Stowarzyszenie Ziemi Janickiej „ZGODA”
  32. Barbara Domagała – Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Chocimów
  33. Mirosław Lipiec – Fundacja „Z pokolenia na pokolenie”
  34. Magdalena Cyran – PHP „PRIMEX” Stacja Paliw BP
  35. Grzegorz Płaskociński – PERFECTDOOR Sp. z o.o.
  36. Andrzej Szumliński – Firma Handlowa „ESTON”
  37. Zofia Farys
  38. Fabian Smaga – Miasto i Gmina Lipsko
  39. Krzysztof Furmanek – Powiat Lipski
  40. Małgorzata Górz – Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Lipskiej “POWIŚLE”
  41. Violetta Gajewska – Stowarzyszenie “LIPSKIE FORUM KOBIET”
  42. Zbigniew Kopciński – FOTO-VIDEO-STUDIO
  43. Dariusz Soboń – Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „BEDAR”
  44. Alicja Łygan – Restauracja „MARS”
  45. Irena Kościelecka – Bajkowska
  46. Artur Dygas
  47. Justyna Niedziela – Gawlik – Gmina Rzeczniów
  48. Henryka Kiepas – Stowarzyszenie „SENIOR”
  49. Leszek Feryniec – Ochotnicza Straż Pożarna w Pawliczce
  50. Sławomir Kępczyk – P.H. „MONIKA”
  51. Mariusz Sypuła
  52. Bożena Elżbieta Krajewska – Wróbel
  53. Dorota Wojtas Lorek – Gmina Sienno
  54. Anna Ziętala – Gminny Ośrodek Kultury w Siennie
  55. Alicja Zimak – Towarzystwo Przyjaciół Sienna
  56. Piotr Stępień – P.H.U. „WIŚNIOPOL-PAL-MASZ”
  57. Mirosław Buszkiewicz
  58. Bożena Ryciak – Pospischil – Zakład Usług Informatycznych „BOSYS” Bożena Ryciak – Pospischil
  59. Ilona Kalinowska – Gmina Solec nad Wisłą
  60. Jacek Witkowski – Stowarzyszenie Przyjaciół Solca
  61. Grzegorz Adamski – Stowarzyszenie na Rzecz Gminy Solec nad Wisłą „WISŁA”
  62. Michał Kawałek – Stowarzyszenie Przyjaciół Powiśla „KOŁOWRÓT”
  63. Damian Szumlak – Weronika Katarzyna Szumlak „ABC…”
  64. Bartosz Wodecki
  65. Zbigniew Wesołowski – Miasto i Gmina Ostrowic Świętokrzyski
  66. Iwona Gałka – Powiat Ostrowiecki
  67. Daria Zalewska – Klub Przyjaciół Pojazdów Dawnych „SINGIEL”
  68. Damian Słowik – KAVARITO Sp. z o.o. Sp. K.
  69. Emilia Sękiewicz
  70. Tomasz Okręt – Biuro Ochrony Osób i Mienia „SCORPION” Sp. z o.o.